میز مدیریت خوب چه ویژگی های دارد؟

ویژگی میز مدیریت خوب

میز مدیریت خوب یکی از ارکان های مهم در چیدمان و دکوراسیون محیط اداری است.

از آنجا که افراد بیشتر وقت خود را در محیط اداری در پشت میز به سر می برند پس انتخاب یک میز مناسب و مطابق با اصول ارگانیک نه تنها ریسک آسیب به سلامت افراد را به حداقل میرساند بلکه باعث کاهش خستگی افراد می شود.

یک میز مدیریت خوب باید از نظر جنس مرغوب ،ارتفاع و ابعاد و رنگ مناسب داشته باشد.

میز مدیریت باید در نگاه اول جلوه باشکوهی داشته باشد و با تمام میز های اداری متمایز باشد و جایگاه مدیریت را به نمایش بکشد.

میز مدیریتی خوب
میز مدیریت مدل آتریس

میز مدیریت خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

1- میز مدیریت خوب باید شیک و زیبا و استحکام بالای داشته باشد.

2- جابه جایی آن آسان باشد و با دکوراسیون اتاق مدیریت هماهنگی داشته باشد.

3-اگر مونتاژ کاری داشته باشد باید خدمات پس از فروش هم ارائه دهند.

4- کمد و کشو های آن به اندازه کافی باشد و در جایگاه مناسب قرار بگیرند و همچنین دارای سیستم ایمنی باشند.

5- از نظر رنگ مناسب باشد و هماهنگی با مبلمان و دکوراسیون اتاق مدیریت داشته باشد(اصولا رنگ میز مدیریت تیره می باشد که البته این امر بستگی به سلیقه کارفرما و رنگ دکوراسیون دارد)

6- اگر قطعات اضافی به کار رفته باشد امکان تعویض و تعمیر آن وجود داشته باشد.

7- ناگفته نماند که ارتفاع میز مدیریت مسئله مهمی است که باید به آن توجه شود زیرا که اگر ارتفاع آن بیش تر از حد باشد برداشتن اشیا و بعد از مدتی به دلیل قرار نگرفتن دست در ارتفاع مناسب برای کار با سیستم یا نوشتن باعث آسیب می شود.

اگر ارتفاع میز کم باشد دچار آسیب و درد فیزیکی در ناحیه گردن و کمر به علت خم شدن کاربر می شود پس انتخاب ارتفاع میز یکی از ویژگی های مهم میز مدیریت خوب است.

8- استفاده از بهترین متریال ها و چوب های مناسب که در اینجا چند تای آن را نام می بریم: چوب گیلاس،چوب افرا،چوب گردو سیاه،چوب بلوط و ….

همینطور که قبلا گفته بودیم میز مدیریت یکی از عوامل تاثیر گذار بر دکوراسیون دفتر مدیریت است پس بهتر است در انتخاب آن دقت نمایید یا برای مشاوره از تیم مجرب کالا گستر فضلی شمال راهنمایی بگیرید.

خوب ما در اینجا چند نکته کوتاه درباره ی دکوراسیون اتاق مدیریت ذکر می کنیم .

مبلمان اداری

اگر دنبال دکوراسیون درخور هستید به تناسب میز مدیریت و صندلی مدیریت با کتابخانه و میز و مبل پذیرایی دقت نمایید. انتخاب این موارد باید متناسب با ابعاد اتاق مدیریت باشد که البته استفاده از پرده و کف پوش و نورپردازی مناسب می تواند بر روحیه مثبت مدیریت و کارمندان و مراجعه کنندگان تاثیر بسزایی داشته باشد. .

همچنین شما می توانید با توجه به فضای اتاق سبک خود میز مدیریت مناسب را انتخاب کنید مثلا اگر فضای مورد نظر وسیع باشد انتخاب میز مدیریت کلاسیک می تواند به محیط اتاق شکوه و ابهت خاصی دهد و اگر فضای کوچک باشد انتخاب سبک مدرن مناسب است و پیشنهاد می شود سبک میز مدیریت را هم سبک مبلمان و دکوراسیون اتاق انتخاب کنید که البته همه ی این موارد به سلیقه کارفرما بستگی دارد.

از قرار دادن وسایل اضافی و غیر ضروری روی میز و وجود گرده غبار خودداری کنید زیر ا که باعث برهم خوردن تمرکز می شود .

میز های مدیریت متفاوتی از نظر سبک(مدرن،کلاسیک، سلطنتی،….) و با بهترین متریال ها و تکنولوژی ها بروز را از فروشگاه کالا گستر فضلی شمال با مناسب ترین قیمت می توانید تهیه کنید.

برای مشاهده انواع میزهای اداری لطفا کلیک کنید.

همچنین می توانید با مشاهده ویژگی صندلی مدیریت مناسب یک انتخاب مناسب داشته باشید.

برای اطلاع بیشتر و مشاوره با شماره های زیر تماس بگیریدو یا از صفحه اینستاگرام ما دیدن نمایید.

01132333385-09112165141

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما