نکاتی درباره ویژگی میز کنفرانس

ویژگی میز کنفرانس
میز کنفرانس یکی از وسایل های مهم در محیط کار هر شرکت ،ارگان های مختلف و… به شمار می آید زیرا در آن به مذاکرات ،مشورت،جلسه های گروهی و… می پردازند .پس درانتخاب میز کنفرانس بسیار مهم است

ما در این مقاله به چند نکته برای ویژگی میز کنفرانس می پردازیم پس با ما همراه باشید.

میز های کنفرانس می توانند به شکل های مربع،مستطیل،گرد،u و… باشند که با توجه به فضای محیطی ،تعداد افراد و… مورد استفاده است.

ویژگی میز کنفرانس

اولین نکته ویژگی میز کنفرانس خوب:

انتخاب میز کنفرانس باید با توجه به ابعاد اتاق جلسات باشد و همچنین به تعداد افراد هم بستگی دارد از میز کنفرانس مربعی و گرد می تواند در اتاق های کوچک میز استفاده کرد.

-از دیگر ویژگی میز کنفرانس می توانند با امکان پذیرایی و بدون پذیرایی و یا به صورت خاص طراحی شده باشند. که اگر میز دو قسمت پلکانی داشته باشد امکان پذیرایی را دارد.

اگر زمان جلسات شما طولانی است بهتر است از میز های کنفرانسی که برای پذیرایی هم طراحی شده اند استفاده کنید تا افرادی که در جلسه حاضرند بتوانید جایگاهی برای قرار دادن چایی ،قهوه و… را داشته باشند و خیلی کسل کننده نباشد.

میز کنفرانس مستطیل

-از دیگر ویژگی میز کنفرانس انتخاب جنس آن است. میز کنفرانس باید با دوام و محکم باشد که جنس آن می تواند از چوب یا ام دی اف و…. باشد. فروشگاه تجهیزات اداری فضلی میزهای کنفراس با بهترین متریال موجود در بازار را به مشتریان عزیز با قیمت مناسب ارائه می دهد.

انتخاب رنگ مناسب هم از این قاعده مستثنی نیست. بهتر است رنگ میز کنفرانس با توجه به نورپردازی اتاق و بهتر است تضاد با رنگ اتاق باشد تا به چشم بیاید.

-سبک های میز کنفرانس نیز می تواند مینیمال ،مدرن و یا کلاسیک باشد.پیشنهاد می شود انتخاب سبک میز کنفرانس با توجه به سبک چیدمان و دکوراسیون محیط کاری باشد .

-انتخاب ابعاد میز بسیار مهم است زیرا طول میز باید با توجه به تعداد افراد باشد و عرض میز هم باید به گونه ای باشد که افراد بتوانند به راحتی وسایل خود را مانند لپ تاپ و …. در آن قرار دهند .همچنین ارتفاع آن باید نه زیاد بلند باشدو زیاد کوتاه باشد که کسانی که پشت آن نشسته اند مجبور باشند خم شوند.

میز کنفرانس

-مکمل میز کنفرانس نیز صندلی های کنفرانس می باشد. انتخاب صندلی کنفرانس خوب هم نیز حائز اهمیت است و بهتر است صندلی های کنفرانس با اصول ارگونامیک تطابق داشته باشد زیرا از آنجا که امکان دارد جلسه ها طولانی باشد پس صندلی اداری باید به گونه ای طراحی شوند که افراد احساس خستگی نکنند و احساس راحتی کنند و جنس آن باید به گونه ای باشد که تعرق نکنند و همچنین وضعیت دسته های صندلی های اداری هم باید استانداردباشد.

فاصله ی صندلی اداری در کنار همدیگر باید به گونه ای باشد که حضار بتوانند به راحتی جابه جا شوند.

فروشگاه تجهیزات اداری فضلی انواع صندلی های اداری را با بهترین متریال و کیفیت و به صورت استاندارد به مشتریان عزیز ارائه می کند.

پس به صورت کلی در هنگام خرید به ویژگی میز کنفرانس خوب توجه کنید.

در مجموعه تجهیزات اداری فضلی سفارش میزهای کنفرانس در ابعاد و طرح های مختلف پذیرفته می شود.

برای اطلاع بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید.

09119085141

برای مشاهده میزهای کنفرانس روی لینک زیر کلیک کنید.

صفجه محصولات

همچنین برای مشاهده از جدیدترین محصولات و تخفیف های ویژه روی لینک زیر کلیک کنید.

صفحه اینستاگرام فروشگاه تجهیزات اداری فضلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما