ویژگی صندلی اداری خوب

صندلی مدیریتی آدرین

بهتر است قبل از خرید صندلی به یکسری فاکتورهای مهم برای انتخاب صندلی اداری خوب توجه کنید.
از آنجا که افراد زیادی ، بیشتر وقت خود را در پشت میز و روی صندلی سپری می کنند پس انتخاب یک صندلی خوب و باکیفیت و ارگونومیک می تواند از خستگی و ناراحتی ناشی ازنشستن طولانی مدت بر روی صندلی است جلوگیری کند.

ناگفته نماند که صندلی اداری خوب باید به گردش خون در نقاط مختلف بدن کمک کند.

صندلی اداری خوب

تنظیم ارتفاع صندلی

تنظیم ارتفاع صندلی با توجه به قد امری مهم است و نادیده گرفتن آن باعث آسیب رساندن به بدن می شود زیرا که اگر صندلی بیش از اندازه بزرگ باشد برای اینکه پای خود را به زمین قرار دهید خودتان را به سمت جلو می کشید که در این صورت وضعیت قرار گرفتن بدنتان نامناسب است و اگر ارتفا صندلی بیش از حد کوتاه باشد زانو ها بالاتر از نشیمنگاه قرار می گیرد که این امر باعث فشار روی کمر افزایش می یابد.

تنظیم پشتی یا تکیه گاه صندلی

از آنجایی که ستون فقرات انحنایی مانند S دارد به همین علت صندلی باید به گونه ای طراحی شده باشد که قابلیت پوشش منحنی طبیعی ستون فقرات را داشته باشد.که فرم بدن و همچنین کمر افراد با هم متفاوت است برای بعضی ها بلندتر بعضی ها کوتاه تر و…. پس پشتی صندلی باید قابل تنظیم باشد تا مطابق فیزیک بدنتان آن را تنظیم کنید.

دسته صندلی

دسته صندلی هم از جمله نکاتی است که باید به آن توجه کرد زیرا اگر دسته صندلی به خوبی تنظیم شود فشار وارد شده به گردن وشانه ها و همچنین قوز کردن روی صندلی را کاهش می دهد. دسته صندلی باید فضای کافی برای حرکت آزادانه دست داشته باشد

جنس پارچه صندلی:

جنس متریال نشیمنگاه و پشتی صندلی باید نرمی کافی را داشته باشد و ضد تعریق باشد تا فرد احساس راحتی داشته باشد. شما می توانید بهترین متریال را در فروشگاه کالا گستر فضلی شما با بهترین قیمت تهیه کنید.

برای اطلاع بیشتر از محصولات و تخفیف های ویژی صفحه ی اینستاگرام ما دیدن نمایید.

قابلیت چرخش صندلی:

صندلی باید قابلیت چرخش داشته باشد و برای دسترسی به نقاط مختلف میز به راحتی بچرخد و نیاز نباشد فرد بدن خود را بچرخاند و به بدن فشار وارد کند.

اگر به دنبال میز خوب با قیمت مناسب و کیفی عالی هستید از فروشگاه ما دیدن کنید. برای مشاهده فروشگاه کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما